Nesodden stiller med følgende lag i Norway Cup

G16-1 * G2006 sitt førstelag Kamper og tabell G16-1

G16-2 * G2006 har hær slått seg sammen med G2007, og har med noen fra G2005 Kamper og tabell G16-2

G15-1 * G2007 sitt førstelag Kamper og tabell G15-1

G14 * G2008 sitt lag i Norway Cup Kamper og tabell G14

J14 * J2008/07 stiller med 7`er-lag i årets Norway Cup Kamper og tabell J14

 

Kampene:

SØNDAG 31. JULI    
KL. 09:25 Ekeberg 26    
Nesodden IF 7 - 0 IL Bjørn
Gutter 15-1 (G2007) 11`er  
     
KL. 13:55 Ekeberg 28    
Raumnes & Årnes 2 - 0 Nesodden IF 2
Gutter 16-2 (G2007/G06/G05) 11`er  
     
KL. 14:55 Ekeberg 07    
Fet IL 1 - 3 Nesodden IF
Gutter 14 (G2008) 11`er  
     
Kl: 17:00 Valle Hovin 09    
Nesodden IF 14 - 1 Åmdal-Tokke FK
Jenter 13/14 (J2008/07) 7`er  
     
Kl: 20:05 Vall Hovin 02    
Åkra IL 1 3 - 3 Nesodden IF 1
Gutter 16-1 (G2006/G05) 11`er  
     
MANDAG 01. AUGUST    
Kl: 15:30 Haraløkka 01    
Åsane Fotball 2

0 - 3

Nesodden IF
Gutter 15-1 (G2007) 11`er  
     
Kl: 17:00 Valle Hovin 04    
Hasundgot IL 2 2 - 3 Nesodden IF
Jenter 13/14 (J2008/07) 7`er  
     
Kl: 19:00 Rustad 11    
Nesodden IF 1 0 - 4 Lørenskog 2
Gutter 16-1 (G2006/G05) 11`er  
     
Kl: 19:00 Rustad 05    
Nesodden IF 2 1 - 0 Ølen IL
Gutter 16-2 (G2007/G06/G05) 11`er  
     
Kl: 19:00 Ekeberg 02    
Nesodden IF 3 - 4 Elverum 2
Gutter 14 (G2008) 11`er  
     
TIRSDAG 02. AUGUST    
Kl: 08:55 Ekeberg 34    
SIF/Hessa IL 1 - 0 Nesodden IF
Gutter 15-1 (G2007) 11`er  
     
Kl: 14:00 Ekeberg 13    
Tertnes 4 - 2 Nesodden IF
Jenter 13/14 (J2008/07) 7`er  
     
Kl: 14:35 Ekeberg 30    
KFUM 1 4 - 0 Nesodden IF
Gutter 14 (G2008) 11`er  
     
Kl: 16:30 Ekeberg 26    
Brumunddal 2 1 - 1 Nesodden IF 1
Gutter 16-1 (G2006/G05) 11`er  
     
Kl: 18:00 Ekeberg 25    
Sabra & Shatila Girls 0 - 8 Nesodden IF
Jenter 13/14 (J2008/07) 7`er  
     
Kl: 19:00 Ekeberg 42    
Nesodden IF 2 1 - 0 Hvittingfoss IL
Gutter 16-2 (G2007/G06/G05) 11`er  
     
     
ONSDAG 03. AUGUST    
Kl: 08.00   A-Sluttspill
Nesodden IF 2 0 - 2 Røros
Gutter 16-2    
     
Kl: 11.15 Ekeberg 28   A-Sluttspill
Nesodden IF 5 - 0 Varegg 2
Gutter 15    
     
Kl: 14.45 Abildsø 4   B-Sluttspill
IL Høyang 0 - 3 Nesodden 1
Gutter 16-1    
     
Kl: 19.00 Ekeberg 30    
Rollon/Guard res B-Sluttspill
Gutter 16-1    
     
TORSDAG 4. AUGUST    
Kl: 13.00 Valle 4   A-Sluttspill
Nesodden res Ukjent
Jenter 14    
     
Kl: 14.00 Furuset 2   A-Sluttspill
Klemetsrud IL res Nesodden
Gutter 15    
     
kl: 19.00   B-Sluttspill
Nesodden res Stange
Ekeberg 42    
Gutter 14