Gruppestyrene

Her finner du styrene til alle våre idretter. Bemerk at Aktiv på Dagtid og Idrettsskolen har ikke egne styrer.

I februar/mars hvert år er det valg av nye styrer. Denne listen oppdateres etter årsmøtet (som skal avholdes innen utgangen av mars hvert år.)

 

(sist oppdatert 25.10.2017 / AIN)

Basketstyret 2017/2018Rolletlfepost
Wægger, Gøril WoldStyreleder97009234gww@mymaze.com
Aalerud, Thomas EugenStyremedlem99102321thomas.aalerud@gmail.com
Kofoed, Ståle de LangeSportslig ansvarlig41631950stale@ij.no
Rødvik, Stein ErikØkonomi40038170svein.erik.rodvik@gmail.com
Derlick, MarianneStyremedlem97689617mderlick@gmail.com
Wekre, LenaStyremedlem92204862lenalw@online.no
Moe, Helen MichelleStyremedlem99365577Helen.michelle@hotmail.no
Turk, GeorgeStyremedlem90182093george.turk@telenor.com
    
Bordtennisstyret 2017/2018Rolletlfepost
Todok, RunarStyreleder92881081rtodok@online.no
Green, EspenStyremedlem90912510es-green@online.no
Langbråten, JarleØkonomi95984034jarle.langbraten@gmail.com
Doverby, EvaStyremedlem48141668evacha-d@online.no
Goyer, PiaStyremedlem99608940pia.goyer@gmail.com
    
    
Fektestyret 2017/2018Rolletlfepost
Tandberg, OleStyreleder93040260oltandbe@online.no
Førde, ErikStyremedlem47609240erik4de@online.no
Nordby, JonasØkonomi98644999k.j.nordby@khm.uio.no
Fuglerud, RuneStyremedlem97498388runfugl@gmail.com
    
    
Fotballstyret 2017/2018Rolletlfepost
Bjelland, ToreStyreleder97713603tbjellan@me.com
Gjefle, Gry TjernshaugenNestleder, anlegg45284252   g.tg@live.no
Ottosen, GeirStyremedlem97698458geir.ottosen@gmail.com
Larsen, Jan TinusStyremedlem99713374jan.tinus.larsen@gmail.com
Olaussen, HåkonStyremedlem99700340ola@kredinor.no
Heggdal, BjørnarStyremedlem41418846bjoernar.heggdal@nesodden.kommune.no
    
    
Friidrettstyret 2017/2018Rolletlfepost
Thorbjørnsen, GeirStyreleder90973510geir@copycat.no
Halfdansen, LeneStyremedlem95783401friidrett@nesoddenif.no
Sæther, Anne StineStyremedlem91600238stine@vg.no
Heggelund, KaiStyremedlem90670070kai.heggelund@detnor.no
Stensrud, TommyStyremedlem95499413tommy1959@hotmail.no
Husby, Stig RoarStyremedlem99736376sr-husby@online.no
Dramstad, Hans PetterStyremedlem48100669hans.petter.dramstad@gmail.com
Græsby, MorgenStyremedlem95472716mgresby@gmail.com
    
    
Gym-og-turnstyret 2017/2018Rolletlfepost
Vik, VegardStyremedlem48401641vik.vegard@gmail.com
Kosanovic, Larissa FalkenbergStyremedlem93080046Larissa.Kosanovic@gmail.com
Hafsteen, Siri FuskelandStyremedlem92037898siri.fuskeland.hafsteen@gmail.com
Hartung, KetilStyremedlem95206917keha.2012@yahoo.no
Øyan, PerStyremedlem91831107per@firklover.org
Kirkeby-Garstad, Torbjørn ElliotStyremedlem92040210torbjorn.kirkeby-garstad@snpower.com
Sletmo, HerdisStyremedlem90596149Herdis.sletmo@gmail.com
    
    
Orienteringstyret 2017/2018Rolletlfepost
Krøger, Per HermannStyreleder97046052p-kroege@online.no
Holt Hanssen, KjerstiKasserer99644123khh1@online.no
Bjerknes, AudunMedlem92205729audun_bjerknes@hotmail.com
    
    
Skistyret 2017/2018Rolletlfepost
Enbusk, Jan PetterStyreleder95255893jpenbusk@gmail.com
Anker-Nilssen, KirstiNestleder41037707kirsti@anker-nilssen.no
Nitteberg, ØyvindStyremedlem90884622nitteburger@gmail.com
Thuv, KjetilStyremedlem92048480kjetil.thuv@gmail.com
Stangenes, UrszulaStyremedlem95473141urszula.stangenes@gmail.com
Minge, PerStyremedlem90751224per.minge@sulzer.com
Nordby, Roger OttenStyremedlem99006191r.o.nordby@gmail.com
    
    
Skøytestyret 2017/2018Rolletlfepost
Jeppsson, RenateStyreleder90525569jeppelin@hotmail.com
Aas, Nils EgilØkonomi91814242nilsegil.aas@dnbnor.no
Næss, Birger BeldenStyremedlem90961495birger.naess@proplan.as
    
    
Taekwondostyret 2017/2018Rolletlfepost
Hake-Steffensen, KathrineStyreleder91595033kathquadmum@gmail.com
Titley, MarciaStyremedlem90178722mtitley@hotmail.com
    
Olsson, DanielStyremedlem48401643dan_sson@hotmail.com
Hake-Steffensen, ThomasUngdomsrepresentant41420562thomashs2000@gmail.com
    

 

Kontaktperson for Nesodden IF Bryting: Pål Magnus Bjørlo, pmbjorlo@gmail.com, mob 90865054

Back to Top