Gruppestyrene

Her finner du styrene til alle våre idretter. Bemerk at Aktiv på Dagtid og Idrettsskolen har ikke egne styrer.

I februar/mars hvert år er det valg av nye styrer. Denne listen oppdateres etter årsmøtet (som skal avholdes innen utgangen av mars hvert år.)

 

(sist oppdatert 25.10.2017 / AIN)

Basketstyret 2018/2019 Rolle tlf epost
Wægger, Gøril Wold Styreleder 970 09 234 gww@mymaze.com
Eriksen, Eivor Styremedlem 926 66 907 eivor@fotofolk.no
Kofoed, Ståle de Lange Sportslig ansvarlig 416 31 950 stale@ij.no
Rødvik, Stein Erik Økonomi 400 38 170 svein.erik.rodvik@gmail.com
Wekre, Lena lande Styremedlem 922 04 862 lenalw@online.no
Moe, Helen Michelle Styremedlem 993 65 577 helen.michelle@hotmail.com
Turk, George Lawrence Styremedlem 901 82 093 george.turk@telenor.com
Bordtennisstyret 2018/2019 Rolle tlf epost
Todok, Runar Styreleder 928 81 081 rtodok@online.no
Amundsen, Bård Styremedlem 922 04 985 amundsen@kristensen-blehr.no
Gjervan, Edel Hammersmark Styremedlem 416 62 869 edholsen@hotmail.com
Jøsang, Dag Ivar Styremedlem 413 03 139 dag_josang@yahoo.com
Lobinger, Marianne Styremedlem 454 06 353 jobinger@gmail.com
 Kopperud, Gry Stine Styremedlem 917 39 369  gry.kopperud@abbvie.com
 Romundstad, Kristian Styremedlem 909 67 044  k.romundstad@gmail.com
Fektestyret 2018/2019 Rolle tlf epost
Tandberg, Ole Styreleder 930 40 260 oltandbe@online.no
Førde, Erik Styremedlem 476 09 240 erik4de@online.no
Nordby, Jonas Økonomi 986 44 999 k.j.nordby@khm.uio.no
Fuglerud, Rune Styremedlem 974 98 388 runfugl@gmail.com
Fotballstyret 2018/2019 Rolle tlf epost
Bjelland, Tore Styreleder 977 13 603 tbjellan@me.com
Gjefle, Gry Tjernshaugen Styremedlem 452 84 252 g.tg@live.no
Moskvil, Erik Brede Styremedlem 918 32 754 erikoggro@gmail.com
Kyrkjebø, Arne Styremedlem 479 03 388 arne.kyrkjebo@nlb.no
Olaussen, Håkon Styremedlem 997 00 340 ola@kredinor.no
Heggdal, Bjørnar Styremedlem 414 18 846 bjoernar.heggdal@nesodden.kommune.no
 Langvatn, Kirsti  Styremedlem 474 07 857  kir-lang@online.no
Friidrettstyret 2018/2019 Rolle tlf epost

Stig Roar Husby (leder)

Geir Thorbjørnsen

Anne Stine Sæther

Lene Halfdansen

Line Hammersmark Nitteberg

Kirsti Anker-Nilssen

Hans Petter Dramstad

Morten Gresby

Marianne Husby

sr-husby@online.no

geir@copycat.no

stine@vg.no

lene.halfdansen@hotmail.com

linenitt@hotmail.com

kirsti.anker-nilssen@nmbu.no

hans.petter.dramstad@gmail.com

mgresby@gmail.com

mariannehusby@hotmail.com

Gym-og-turnstyret 2018/2019 Rolle tlf epost
Vik, Vegard Styremedlem 484 01 641 vik.vegard@gmail.com
Krogh, David Styremedlem 944 76 950 djkrogh@gmail.com
Hafsteen, Siri Fuskeland Styremedlem 92037898 siri.fuskeland.hafsteen@gmail.com
Hartung, Ketil Styremedlem 95206917 keha.2012@yahoo.no
Jez, Verdana Styremedlem 982 13 963 verdana.jez@bi.no
Kirkeby-Garstad, Torbjørn Elliot Styremedlem 920 40 210 torbjorn.kirkeby-garstad@snpower.com
Orienteringstyret 2018/2019 Rolle tlf epost
Bjerknes, Audun Vilhelm Styreleder 922 05 729 audun_bjerknes@hotmail.com
Holt Hanssen, Kjersti Kasserer 996 44 123 khh1@online.no
Strand, Tormod Medlem 913 29 190 tormod.strand@online.no
Skistyret 2018/2019 Rolle tlf epost
Enbusk, Jan Petter Styreleder 95255893 jpenbusk@gmail.com
Anker-Nilssen, Kirsti Nestleder 41037707 kirsti@anker-nilssen.no
Askautrud, Trond Styremedlem 464 33 801 tro-as@online.no
Onarheim, Robert Styremedlem 977 59 239 robertonarheim@yahoo.com
Stangenes, Urszula Styremedlem 95473141 urszula.stangenes@gmail.com
Minge, Per Styremedlem 90751224 per.minge@sulzer.com
Nordby, Roger Otten Styremedlem 99006191 r.o.nordby@gmail.com
Skøytestyret 2018/2019 Rolle tlf epost
Jeppsson, Renate Styreleder 905 25 569 jeppelin@hotmail.com
Aas, Nils Egil Økonomi 918 14 242 nilsegil.aas@dnbnor.no
Næss, Birger Belden Styremedlem 909 61 495 birger.naess@proplan.as
Taekwondostyret 2018/2019 Rolle tlf epost
Hake-Steffensen, Kathrine Styreleder 915 95 033 kathquadmum@gmail.com
Aass, Espen Delp Styremedlem 918 14 242 nilsegil.aas@dnb.no
 Smith-Meyer,Belu  Styremedlem 466 83 901  beluchang@yahoo.com
Olsson, Daniel Styremedlem 484 01 643 dan_sson@hotmail.com
Hake-Steffensen, Thomas Ungdomsrepresentant 41420562 thomashs2000@gmail.com

Kontaktperson for Nesodden IF Bryting: Pål Magnus Bjørlo, pmbjorlo@gmail.com, mob 90865054

Back to Top