Gruppestyrene

Her finner du styrene til alle våre idretter. Bemerk at Aktiv på Dagtid og Idrettsskolen har ikke egne styrer.

I februar/mars hvert år er det valg av nye styrer. Denne listen oppdateres etter årsmøtet (som skal avholdes innen utgangen av mars hvert år.)

 

(sist oppdatert 25.10.2017 / AIN)

Basketstyret 2018/2019Rolletlfepost
Wægger, Gøril WoldStyreleder970 09 234gww@mymaze.com
Eriksen, EivorStyremedlem926 66 907eivor@fotofolk.no
Kofoed, Ståle de LangeSportslig ansvarlig416 31 950stale@ij.no
Rødvik, Stein ErikØkonomi400 38 170svein.erik.rodvik@gmail.com
Wekre, Lena landeStyremedlem922 04 862lenalw@online.no
Moe, Helen MichelleStyremedlem993 65 577helen.michelle@hotmail.com
Turk, George LawrenceStyremedlem901 82 093george.turk@telenor.com
    
    
Bordtennisstyret 2018/2019Rolletlfepost
Todok, RunarStyreleder928 81 081rtodok@online.no
Amundsen, BårdStyremedlem922 04 985amundsen@kristensen-blehr.no
Gjervan, Edel HammersmarkStyremedlem416 62 869edholsen@hotmail.com
Jøsang, Dag IvarStyremedlem413 03 139dag_josang@yahoo.com
Lobinger, MarianneStyremedlem454 06 353jobinger@gmail.com
 Kopperud, Gry StineStyremedlem917 39 369 gry.kopperud@abbvie.com
 Romundstad, KristianStyremedlem909 67 044 k.romundstad@gmail.com
Fektestyret 2018/2019Rolletlfepost
Tandberg, OleStyreleder930 40 260oltandbe@online.no
Førde, ErikStyremedlem476 09 240erik4de@online.no
Nordby, JonasØkonomi986 44 999k.j.nordby@khm.uio.no
Fuglerud, RuneStyremedlem974 98 388runfugl@gmail.com
    
    
Fotballstyret 2018/2019Rolletlfepost
Bjelland, ToreStyreleder977 13 603tbjellan@me.com
Gjefle, Gry TjernshaugenStyremedlem452 84 252   g.tg@live.no
Moskvil, Erik BredeStyremedlem918 32 754erikoggro@gmail.com
Kyrkjebø, ArneStyremedlem479 03 388arne.kyrkjebo@nlb.no
Olaussen, HåkonStyremedlem997 00 340ola@kredinor.no
Heggdal, BjørnarStyremedlem414 18 846bjoernar.heggdal@nesodden.kommune.no
 Langvatn, Kirsti Styremedlem474 07 857 kir-lang@online.no
    
Friidrettstyret 2018/2019Rolletlfepost
Thorbjørnsen, Geir YngveStyreleder909 73 510geir@copycat.no
Halfdansen, LeneStyremedlem957 83 401friidrett@nesoddenif.no
Sæther, Anne StineStyremedlem916 00 238stine@vg.no
Anker-Nilssen, Kirsti WensaasStyremedlem480 73 898kirsti.anker-nilssen@nmbu.no 
Hammersmark, Line NittebergStyremedlem907 74 743linenitt@hotmail.com
Husby, Stig RoarStyremedlem997 36 376sr-husby@online.no
Dramstad, Hans PetterStyremedlem481 00 669hans.petter.dramstad@gmail.com
Græsby, MortenStyremedlem954 72 716mgresby@gmail.com
 Husby, Marianne Styremedlem480 85 338 mariannehusby@hotmail.com
    
Gym-og-turnstyret 2018/2019Rolletlfepost
Vik, VegardStyremedlem484 01 641vik.vegard@gmail.com
Krogh, DavidStyremedlem944 76 950djkrogh@gmail.com
Hafsteen, Siri FuskelandStyremedlem92037898siri.fuskeland.hafsteen@gmail.com
Hartung, KetilStyremedlem95206917keha.2012@yahoo.no
Jez, VerdanaStyremedlem982 13 963verdana.jez@bi.no
Kirkeby-Garstad, Torbjørn ElliotStyremedlem920 40 210torbjorn.kirkeby-garstad@snpower.com
    
    
    
Orienteringstyret 2018/2019Rolletlfepost
Bjerknes, Audun VilhelmStyreleder922 05 729audun_bjerknes@hotmail.com
Holt Hanssen, KjerstiKasserer996 44 123khh1@online.no
Strand, TormodMedlem913 29 190tormod.strand@online.no
    
    
Skistyret 2018/2019Rolletlfepost
Enbusk, Jan PetterStyreleder95255893jpenbusk@gmail.com
Anker-Nilssen, KirstiNestleder41037707kirsti@anker-nilssen.no
Askautrud, TrondStyremedlem464 33 801tro-as@online.no
Onarheim, RobertStyremedlem977 59 239robertonarheim@yahoo.com
Stangenes, UrszulaStyremedlem95473141urszula.stangenes@gmail.com
Minge, PerStyremedlem90751224per.minge@sulzer.com
Nordby, Roger OttenStyremedlem99006191r.o.nordby@gmail.com
    
    
Skøytestyret 2018/2019Rolletlfepost
Jeppsson, RenateStyreleder905 25 569jeppelin@hotmail.com
Aas, Nils EgilØkonomi918 14 242nilsegil.aas@dnbnor.no
Næss, Birger BeldenStyremedlem909 61 495birger.naess@proplan.as
    
    
Taekwondostyret 2018/2019Rolletlfepost
Hake-Steffensen, KathrineStyreleder915 95 033kathquadmum@gmail.com
Aass, Espen DelpStyremedlem918 14 242nilsegil.aas@dnb.no
 Smith-Meyer,Belu Styremedlem466 83 901 beluchang@yahoo.com
Olsson, DanielStyremedlem484 01 643dan_sson@hotmail.com
Hake-Steffensen, ThomasUngdomsrepresentant41420562thomashs2000@gmail.com
    

Kontaktperson for Nesodden IF Bryting: Pål Magnus Bjørlo, pmbjorlo@gmail.com, mob 90865054

Back to Top